TRENERZY

Marta Pszczoła

M_p_q.jpg

Informacje nt. wykształcenia, certyfikatów, tytułów naukowych

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, kierunek psychologia kliniczna. Dodatkowo, Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek Dziennikarstwo i komunikacja Społeczna.

Certyfikowany Trener Szkoły Trenerów Biznesu INTRA. Certyfikowany Trener Strenght Development Inventory (Londyn)  

Doświadczenie zawodowe

Przez 10 lat pracowała w działach HR oraz Szkoleń i Rozwoju w międzynarodowych korporacjach (Np. The Royal Bank of Scotland, Mettler- Toledo). Zajmowała stanowiska zarówno związane z rekrutacją pracowników, jak i trenerskie i ostatecznie Managerskie. Na stanowiskach szefa Działu Szkoleń i Rozwoju, zarządzała zespołem trenerów i projektami.  

Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, w tym wskazanie obszaru specjalizacji

Prowadził wiele szkoleń dla różnego poziomu kadry menadżerskiej oraz specjalistów. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu szeroko pojętej komunikacji, komunikacji managerskiej i zarządzania zespołem. Posiada doświadczenie w zmianie postaw pracowników.  

Wyróżnia mnie.. Główną zasadą, którą się kieruje podczas pracy z ludźmi jest.

W związku z tym, ze wierzę, że z postawami i zrachowaniami ludzi można pracować, wiem że praca trenera ma sens. Dołączając do tego praktykę i doświadczenie w biznesie, można dokonywać realnych zmian. 

Prywatnie..

Mama 3 dzieci i żona. Pozytywnie zakręcona na punkcie swojej rodziny. Uwielbia sport i aktywne spędzanie czasu. Sporo podróżuje, gotuje i smakuje życie. Absolwentka szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Gra dla przyjemności od czasu do czasu.