TRENERZY

Tomasz Walkowski

Tomasz-Walkowski.jpg
Dane

Tomasz Walkowski, mail: t.walkowski@ibs-consulting.pl

 

Informacje nt. wyształcenia, certyfikatów, tytułów naukowych

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, Wydział Finansów. Certyfikowany Trener Przywództwa Sytuacyjnego® wg Paula Herseya oraz Master Trainer Institute (Francja), Ceryfikowany Coach Management Plus.

 

Doświadczenie zawodowe

Przez 15 lat pracował w Działach Sprzedaży korporacji międzynarodowych (np. Nestle Waters, PepsiCola General Bottlers, RJ Reynolds Tobaco, MV Poland, Dom Volvo). Zajmował niemal wszystkie stanowiska w Sprzedaży: od Przedstawiciela Handlowego po Dyrektora Handlowego. Przez ostatnie lata dyrektor generalny Dom Volvo.

 

Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, w tym wskazanie obszaru specjalizacji

Prowadził wiele szkoleń dla różnego poziomu kadry menadżerskiej. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu przywództwa, planowania strategicznego oraz negocjacji. Doskonały coach.

 

Wyróżnia mnie.. Główną zasadą, którą się kieruje podczas pracy z ludźmi jest.

W związku z wiloletnim i aktualnym doświadczeniem w pracy w prawdziwym biznesie, chce aby każdy uczestnik po zakończeniu szkolenia miał w rękach gotowe rozwiązanie dla problemów z którymi spotyka się w codziennej pracy.

 

Prywatnie..

Zwiedził kawałek Świata. Motocyklista, fan Defenderów i prawdziwego offroadu. Do niedawna piłkarz amator, po kontuzji - rowerzysta i maratończyk.